Türkiye İş Bankası Şubeleri

iş bankası

Türkiye İş Bankası Şubeleri

Türkiye İş Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1217 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Meltem Sok. İş Kuleleri Kule 1 Levent Beşiktaş İstanbul adresindedir.

Çağrı Merkezi : 0850 724 0 724

Türkiye İş Bankası kredi kartları, şube kodları, müşteri hizmetleri, krediler, IBAN numaraları gibi daha detaylı bilgiler için bankanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://www.isbank.com.tr

Banka Adı : Türkiye İş Bankası A.Ş.
Banka Kodu (EFT Kodu) : 64
SWIFT Kodu (BIC Kodu) : ISBKTRIS
İnternet Bankacılığı : www.isbank.com.tr
Müşteri Hizmetleri : 0 850 724 0 724
Şube Sayısı : 1217
Genel Müdürlük : İş Kuleleri 34330 Levent / İstanbul Telefon: 0212 316 0000 Faks: 0212 316 0900
Merkez Şube : Büyükdere Cad. Pembegül Sok. İş Kuleleri 4. Levent 34330

Not: Bu sayfada yer alan İş Bankası şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. İş Bankası ile bir bağlantımız yoktur. Bu sayfada kullanılan İş Bankası (İş Bankası Logo) logosunun hakları Türkiye İş Bankası A.Ş. isimli bankaya aittir.

Şubeler:

  • türkiye iş bankası internet şubesi
  • işbank kredi kartı faks no

One Response to Türkiye İş Bankası Şubeleri

  1. adil kılıç diyor ki:

    türkiye iş bankasının kullandığım kredi kartındaki ödemelerinde gecikme olduğu için icra takibine girdiğini yazı ile bildirdiler fakat ödeme yaptığımı bankaya gittim banka inceleme sonucu genel müdürlüğe yazı yazmamı söylediler fakat 24 temmuz 20014 tarihideki yazıma cevap gelmedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>